Кращі квести "Xroom"
Захоплюєтеся корисним, а головне неординарними розвагами? У такому випадку спробуйте знайти схованки та розгадати головоломки будь-якої з 2 популярних квест кімнат за одну годину! Вибирайте квест, беріть друзів або сім'ю та отримуйте свіжі враження, приправлені якісним сервісом! Замовляйте зараз

Квест кімнати Маріуполь Xroom

КВЕСТ КІМНАТА Маріуполь

 • 91711 клієнтів
 • 9426 відгуків
 • 42 квестів
 • 5070 зазначених днів народжень

ЗАБРОНЮВАТИ квест

Відгуки

10
25.05.2020 Марина Свежинец Пограбування банку
Очень интересно и развивает логическое мышление.
10
11.03.2020 Владимир Коломоец Пограбування банку
Впечатления- супер. Но для двоих времени маловато всё же) Всем рекомендую
10
09.03.2020 Ростик Бодягин Пограбування банку
Супер рекомендую всем
10
08.03.2020 Оксана Пекач Пограбування банку
Отличный квест. Очень понравилось. Правда наша команда быстро справилась за 32мин, но было очень увлекательно. Рекомендую попробовать.
10
06.03.2020 Анастасия Грунёва Пограбування банку
Увлекательная, единственное что интересно от куда взялись на чемодане остальные цифры?? Так и не поняли , спасибо за подсказку
9
24.02.2020 Алёна Шипотинник Пограбування банку
Хотелось бы больше заданий
8
21.02.2020 Евгений Шевченко Пограбування банку
Было прикольно
10
17.02.2020 Алина Гацылова Пограбування банку
Один из самых интересных квестов в городе!
10
14.02.2020 Коркишко Ольга Пограбування банку
Очень интересно. Захватывающе.

Квест-кімнати стають дедалі популярнішими останнім часом. Перший квест-рум з'явився в 2014 році і за невеликий термін стали популярними серед молоді. Даний вид розваг передбачає інтелектуальну гру з цікавими завданнями, орієнтований квест на команду приблизно з 2-4 осіб, а квест-гра Хованки в темряві на 3-8.


Що таке квест кімната?

Кожна квест-кімната розробляється індивідуально, тому між собою всі вони різняться. У всіх з них різний рівень складності, але в процесі гри даються підказки. Сама гра полягає в тому, щоб за відведений час (воно складає, як правило, годину), вирішити всі завдання, знайти заховані потрібні елементи, а також зрозуміти, як їх використовувати, щоб покинути кімнату, відшукати скарб і т.п.

За 60 хвилин гравці немов переносяться в іншу реальність, в якій свої правила виживання. Дане розвага розвиває такі якості, як:

 • логічне мислення;
 • інтелект;
 • кмітливість.

Учасники занурюються в непростий, екстремальний, але в той же час захоплюючий світ.


Які квест кімнати є в Ікс рум?

 1. Квест-руми бувають різних видів, як було сказано вище, вони не схожі між собою. У кожної з них існує свій сценарій, завдання, правила та особливості. У реальності це виглядає як ваша особиста пригода, кожна людина отримує свої емоції і враження від пройденого квеста. Групу людей з певної кількості осіб поміщають в реальний простір, де інтер'єр має тематичні декорації для підтримки атмосфери. Головним завданням учасників є подолання перешкод, передбачених грою. Отже, основними жанрами квестів в реальності є наступні:
 2. Квест-кімната традиційний вид квестів. Полягає в тому, щоб вибратися з простору, в якому Ви перебуваєте. Протягом гри даються підказки, направляючі до підсумку. В даному жанрі прокачаються інтелект, уміння швидко орієнтуватися в просторі, тренуються вміння знаходити вихід з різних ситуацій. Часто це виглядає як лабіринт або рішення головоломки.
 3. Реальність-квест є протилежністю попередньої формі гри. Його особливістю є можливість повного занурення в сюжет гри, в якій продумуються персонажі. Завдання стають більш філософськими, які вимагають знайти відповіді на питання.
 4. Перформанс справжнє шоу, де можна відчути себе актором театру. Можливість гри з іншими учасниками-акторами, які створюватимуть перешкоди і навпаки допомагати, а також пошук ключів і інших речей для того, щоб наблизитися до завершення гри дозволять зануритися в справжню театралізовану атмосферу.
 5. Екшн-квест передбачає виконання не тільки інтелектуальних завдань, а й фізичних вправ. Можливо, за задумом гри учасникам буде міцний перед битися з іншими героями, а також проходити різні перешкоди, крізь лабіринти, вузькі простору.
 6. Квест наосліп має головна умова зав'язані очі учасників для ускладнення пошуку потрібних речей. Але при цьому гравці отримують звук і підтримку аніматорів.
 7. Ангел-рум квест користується попитом серед тих, кому потрібно виплеснути накопичилися негативніше емоції. Тут це пропонується зробити за допомогою руйнувань кімнати і інших об'єктів, після чого Вам неодмінно стане краще.
 8. Хоррор квест є самим екстремальним. Він відмінно підійде тим, хто любить відчувати гострі відчуття. Тут можна зануритися в жахливу реальність, відчути себе героєм фільмів жахів, відчути несподівані нападки. Часто тут належить перемогти зло, яке може бути виражено в різних складових.


Кому підійде розвага у квест кімнаті Хрум?

 1. Часто відвідування квест-кімнат вибирають енергійні люди, схильні до авантюр, постійно потребують нових відчуттях, що не бояться перешкод. Також квест-кімната підійде для вас, якщо Ви помічаєте, що останнім часом життя перетворюється на рутину. Якщо все частіше ви завантажуєте себе на навіть під час відпочинку і не здатні переключитися на інші дії, квест-кімната стане відмінним для цього варіантом. Вона дозволить перенестися в атмосферу нового незвіданого простору і трохи розгорнути свій мозок в напрямку конкретних дій.
 2. Квест кімната в Маріуполі ідеально підійде для того, щоб переключити увагу, відволіктися від повсякденних турбот і проблем. Тут можна забути про всі побутові питання. Піти на свята в квесті можна для того, щоб весело провести час.
 3. Свято для дітей. Якщо Ваша дитина активний і динамічний, квест-кімната для дітей стане для нього найкращим вибором для проведення дня народження або будь-якого іншого свята. Це живі емоції, які він зазнає, перебуваючи в квест-просторі. Для дітей пропонуються спеціальні кімнати, з урахуванням їх віку, характеру. Головною метою в таких є подолання різних перешкод, проходження через певні труднощі. Квести для дітей суттєво відрізняються від дорослих квестів, проте припускають ідентичні цілі. Під час квесту дитина занурюється в атмосферу гри, у нього розвивається координація, спритність, а також уміння логічно мислити.
 4. Відпочинок з колективом. Квест-руми ідеально підходять для того, щоб відсвяткувати корпоратив. Подібні заходи дуже об'єднують, сприяють більшій дружбу, отримання загальних емойцій і вражень. Це відмінний спосіб відійти від робочих буднів, краще пізнати своїх колег.
 5. З компанією на день народження. Квест також стане відмінним способом провести свій ДР в компанії друзів або близьких. Таке нестандартне розвага подарує масу ефектів і відчуттів, зробить свято незабутнім. Квести подобаються не тільки молоді, покоління старшого віку нерідко також вибирають квест як насиченого проведення часу і відпочинку.
 6. Романтичні сюрпризи. Квест-простір ідеально підійде і для проведення часу зі своєю другою половинкою. Нерідко воно стає об'єктом для пропозиції руки і серця своїй дамі. Такий нетиповий підхід дозволить краще запам'ятати таке важливе для обох подія. Це відмінний варіант, щоб урізноманітнити побачення.

Також квест-кімната XRoom стане відмінним варіантом, куди піти на вихідні і весело провести час.


Правила відвідувань квест кімнати:

Для того щоб максимально комфортно і безпечно провести час в квест-румі, потрібно заздалегідь вивчити її умови.

 • Першим з них є заборона адміністрації на проведення фото та відео зйомки.
  Діти молодше 12 років повинні знаходиться в квест-кімнаті тільки за умови присутності як мінімум одного дорослого 18+.
 • Заздалегідь вивчати сценарій обраної гри не потрібно, все її правила і розповідаються керівником безпосередньо перед початком.
 • При нанесенні шкоди, наприклад поломки інвентарю для ігор з вашої вини, буде необхідно відшкодувати його.
 • До проходження квестів не допускаються люди в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
 • Також не дозволяється приносити з собою алкоголь та їжу.
 • Потрібно буде з'явитися за -10-15 хвилин до початку гри, щоб послухати правила та інструкції.
 • При бронюванні на сайті упевніться в тому, що Ви залишили коректний контактний телефон для зворотного зв'язку. Якщо ми не зможемо додзвонитися Вам протягом 24 годин, то ми скасуємо Вашу бронь на відвідування.
 • Приходити в квест потрібно за 10-15 хвилин до початку сеансу. Адміністратор зможе ознайомити Вас з тематикою, правилами, відповісти на питання і озвучити легенду квесту. При запізненні більш 15 хвилин ми скасуємо запис на відвідування квесту.
 • Продукти харчування та алкоголь приносити в квест рум заборонено. Якщо Ви бронюєте всі кімнати на локації і кілька сеансів підряд, то можна відпочити колективом в холі локації.

 

Чому квест кімната X-Room - це гарна розвага в Маріуполі?

Якщо Ви шукаєте нестандартний і активний спосіб відпочинку, то квест-кімната в Маріуполі X Room послужить найкращим розвагою для цього.
Різноманітні сценарії гри це те, що потрібно для перемикання уваги, відпочинку і просто насиченого заняття.

Найчастіше розваги в Маріуполі обмежуються пропозиціями клубів, кафе, торговельних центрів. Квест-кімната пропонує більш цікаве проведення часу з іграми і перешкодами, які точно залишать враження. Тут знайдеться розважальна програма для учасників будь-якого віку. Іноді квест-руми займають не одне приміщення, а являють собою цілий комплекс креативних просторів.

Для компанії друзів це кращий варіант. Відвідування квест-румів це ціла історія можливість відчути атмосферу пригод, активно відпочити, потренувати себе інтелектуально і фізично, а також перевірити свої здібності. Це гарне місце як для компанії людей з 2-4 осіб, так і для більшої кількості учасників, яке залежить від гри.

Квест-кімната Ікс рум стане відмінним місцем, куди можна піти в Маріуполі для того, щоб провести час з сім'єю, друзями, коханими, близькими, колегами.
Також це можливість випробувати адреналін, гострі відчуття і відчути енергію активної гри.

Забронювати гру можна на будь-який вільний час, для цього достатньо зв'язатися з адміністратором для обговорення деталей. Це відмінна розвага для будь-якого часу року.
На етапі знайомства, квест допоможе краще пізнати один одного.

Багато хто помилково вважає, що квест-кімнати створюються для нагнітання страху, проте це не зовсім так. Тут можна побувати одночасно в різних умовах і проявити інтерес до захоплюючим завданням. Життя гра!


Знижки на квести:

Думаєте куди піти відпочити, відсвяткувати корпоратив або незвично провести День Народження веселою компанією? Квест кімнати Хрум надають знижки:

 • 20% при одночасному бронюванні від 3 і більше квестів (наприклад, 2 сеанси по 2 квесту);
 • 20% знижка на честь Дня Народження (діє за 3 дні до, в день і 3 дні після Дня Народження) при наявності документа: паспорт (id карта), свідоцтво про народження, посвідчення водія.
 • Так само зараз діє акція -20% на участь в будь-якої наступної квест кімнаті або грі Хованки в темряві протягом 7 днів!


Подробиці дізнавайтеся у адміністратора.

Захотіли відвідати крутий квест рум? Дзвоніть за телефонами:
- 0970440329
- 0950709479

До зустрічі в XRoom!

 

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую