Кращі квести "Xroom"
Захоплюєтеся корисним, а головне неординарними розвагами? У такому випадку спробуйте знайти схованки та розгадати головоломки будь-якої з 2 популярних квест кімнат за одну годину! Вибирайте квест, беріть друзів або сім'ю та отримуйте свіжі враження, приправлені якісним сервісом! Замовляйте зараз

Квест кімнати Маріуполь Xroom

КВЕСТ КІМНАТА Маріуполь

 • 99443 клієнтів
 • 10105 відгуків
 • 35 квестів
 • 5742 зазначених днів народжень

ЗАБРОНЮВАТИ квест

Відгуки

10
21.09.2020 Виктория Залевская Пограбування банку
Очень интересные локации
10
19.09.2020 Диана Ткач Хованки у темряві
Очень интересно и необычно
10
19.09.2020 Мелания Иванющенко Хованки у темряві
Очень понравилось, хорошая девушка всё объяснила и рассказала, очень понравилась получили массу удовольствия и адреналина
9
12.09.2020 Карина Клисичук Пограбування банку
Квест интересный и не сильно сложный, нам понравился, но не смогли открыть кнопки на чемодане
10
07.09.2020 Мария Пограбування банку
Детям 10,11,12 лет очень понравился.
7
07.09.2020 Мария Хованки у темряві
Возможно не очень подошло по возрасту, "ограбление банка" понравился больше всем 6рым детям)
10
05.09.2020 Велестина Гордиенко Хованки у темряві
Очень круто, страшно и увлекательно
10
05.09.2020 Максим Колесников Хованки у темряві
Всё очень понравилось
7
23.08.2020 Алексей Пограбування банку
Интересный квест. Красиво, эффектно, но хотелось бы по-сложнее

Квест-кімнати стають дедалі популярнішими останнім часом. Перший квест-рум з'явився в 2014 році і за невеликий термін стали популярними серед молоді. Даний вид розваг передбачає інтелектуальну гру з цікавими завданнями, орієнтований квест на команду приблизно з 2-4 осіб, а квест-гра Хованки в темряві на 3-8.


Що таке квест кімната?

Кожна квест-кімната розробляється індивідуально, тому між собою всі вони різняться. У всіх з них різний рівень складності, але в процесі гри даються підказки. Сама гра полягає в тому, щоб за відведений час (воно складає, як правило, годину), вирішити всі завдання, знайти заховані потрібні елементи, а також зрозуміти, як їх використовувати, щоб покинути кімнату, відшукати скарб і т.п.

За 60 хвилин гравці немов переносяться в іншу реальність, в якій свої правила виживання. Дане розвага розвиває такі якості, як:

 • логічне мислення;
 • інтелект;
 • кмітливість.

Учасники занурюються в непростий, екстремальний, але в той же час захоплюючий світ.


Які квест кімнати є в Ікс рум?

 1. Квест-руми бувають різних видів, як було сказано вище, вони не схожі між собою. У кожної з них існує свій сценарій, завдання, правила та особливості. У реальності це виглядає як ваша особиста пригода, кожна людина отримує свої емоції і враження від пройденого квеста. Групу людей з певної кількості осіб поміщають в реальний простір, де інтер'єр має тематичні декорації для підтримки атмосфери. Головним завданням учасників є подолання перешкод, передбачених грою. Отже, основними жанрами квестів в реальності є наступні:
 2. Квест-кімната традиційний вид квестів. Полягає в тому, щоб вибратися з простору, в якому Ви перебуваєте. Протягом гри даються підказки, направляючі до підсумку. В даному жанрі прокачаються інтелект, уміння швидко орієнтуватися в просторі, тренуються вміння знаходити вихід з різних ситуацій. Часто це виглядає як лабіринт або рішення головоломки.
 3. Реальність-квест є протилежністю попередньої формі гри. Його особливістю є можливість повного занурення в сюжет гри, в якій продумуються персонажі. Завдання стають більш філософськими, які вимагають знайти відповіді на питання.
 4. Перформанс справжнє шоу, де можна відчути себе актором театру. Можливість гри з іншими учасниками-акторами, які створюватимуть перешкоди і навпаки допомагати, а також пошук ключів і інших речей для того, щоб наблизитися до завершення гри дозволять зануритися в справжню театралізовану атмосферу.
 5. Екшн-квест передбачає виконання не тільки інтелектуальних завдань, а й фізичних вправ. Можливо, за задумом гри учасникам буде міцний перед битися з іншими героями, а також проходити різні перешкоди, крізь лабіринти, вузькі простору.
 6. Квест наосліп має головна умова зав'язані очі учасників для ускладнення пошуку потрібних речей. Але при цьому гравці отримують звук і підтримку аніматорів.
 7. Ангел-рум квест користується попитом серед тих, кому потрібно виплеснути накопичилися негативніше емоції. Тут це пропонується зробити за допомогою руйнувань кімнати і інших об'єктів, після чого Вам неодмінно стане краще.
 8. Хоррор квест є самим екстремальним. Він відмінно підійде тим, хто любить відчувати гострі відчуття. Тут можна зануритися в жахливу реальність, відчути себе героєм фільмів жахів, відчути несподівані нападки. Часто тут належить перемогти зло, яке може бути виражено в різних складових.


Кому підійде розвага у квест кімнаті Хрум?

 1. Часто відвідування квест-кімнат вибирають енергійні люди, схильні до авантюр, постійно потребують нових відчуттях, що не бояться перешкод. Також квест-кімната підійде для вас, якщо Ви помічаєте, що останнім часом життя перетворюється на рутину. Якщо все частіше ви завантажуєте себе на навіть під час відпочинку і не здатні переключитися на інші дії, квест-кімната стане відмінним для цього варіантом. Вона дозволить перенестися в атмосферу нового незвіданого простору і трохи розгорнути свій мозок в напрямку конкретних дій.
 2. Квест кімната в Маріуполі ідеально підійде для того, щоб переключити увагу, відволіктися від повсякденних турбот і проблем. Тут можна забути про всі побутові питання. Піти на свята в квесті можна для того, щоб весело провести час.
 3. Свято для дітей. Якщо Ваша дитина активний і динамічний, квест-кімната для дітей стане для нього найкращим вибором для проведення дня народження або будь-якого іншого свята. Це живі емоції, які він зазнає, перебуваючи в квест-просторі. Для дітей пропонуються спеціальні кімнати, з урахуванням їх віку, характеру. Головною метою в таких є подолання різних перешкод, проходження через певні труднощі. Квести для дітей суттєво відрізняються від дорослих квестів, проте припускають ідентичні цілі. Під час квесту дитина занурюється в атмосферу гри, у нього розвивається координація, спритність, а також уміння логічно мислити.
 4. Відпочинок з колективом. Квест-руми ідеально підходять для того, щоб відсвяткувати корпоратив. Подібні заходи дуже об'єднують, сприяють більшій дружбу, отримання загальних емойцій і вражень. Це відмінний спосіб відійти від робочих буднів, краще пізнати своїх колег.
 5. З компанією на день народження. Квест також стане відмінним способом провести свій ДР в компанії друзів або близьких. Таке нестандартне розвага подарує масу ефектів і відчуттів, зробить свято незабутнім. Квести подобаються не тільки молоді, покоління старшого віку нерідко також вибирають квест як насиченого проведення часу і відпочинку.
 6. Романтичні сюрпризи. Квест-простір ідеально підійде і для проведення часу зі своєю другою половинкою. Нерідко воно стає об'єктом для пропозиції руки і серця своїй дамі. Такий нетиповий підхід дозволить краще запам'ятати таке важливе для обох подія. Це відмінний варіант, щоб урізноманітнити побачення.

Також квест-кімната XRoom стане відмінним варіантом, куди піти на вихідні і весело провести час.


Правила відвідувань квест кімнати:

Для того щоб максимально комфортно і безпечно провести час в квест-румі, потрібно заздалегідь вивчити її умови.

 • Першим з них є заборона адміністрації на проведення фото та відео зйомки.
  Діти молодше 12 років повинні знаходиться в квест-кімнаті тільки за умови присутності як мінімум одного дорослого 18+.
 • Заздалегідь вивчати сценарій обраної гри не потрібно, все її правила і розповідаються керівником безпосередньо перед початком.
 • При нанесенні шкоди, наприклад поломки інвентарю для ігор з вашої вини, буде необхідно відшкодувати його.
 • До проходження квестів не допускаються люди в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
 • Також не дозволяється приносити з собою алкоголь та їжу.
 • Потрібно буде з'явитися за -10-15 хвилин до початку гри, щоб послухати правила та інструкції.
 • При бронюванні на сайті упевніться в тому, що Ви залишили коректний контактний телефон для зворотного зв'язку. Якщо ми не зможемо додзвонитися Вам протягом 24 годин, то ми скасуємо Вашу бронь на відвідування.
 • Приходити в квест потрібно за 10-15 хвилин до початку сеансу. Адміністратор зможе ознайомити Вас з тематикою, правилами, відповісти на питання і озвучити легенду квесту. При запізненні більш 15 хвилин ми скасуємо запис на відвідування квесту.
 • Продукти харчування та алкоголь приносити в квест рум заборонено. Якщо Ви бронюєте всі кімнати на локації і кілька сеансів підряд, то можна відпочити колективом в холі локації.

 

Чому квест кімната X-Room - це гарна розвага в Маріуполі?

Якщо Ви шукаєте нестандартний і активний спосіб відпочинку, то квест-кімната в Маріуполі X Room послужить найкращим розвагою для цього.
Різноманітні сценарії гри це те, що потрібно для перемикання уваги, відпочинку і просто насиченого заняття.

Найчастіше розваги в Маріуполі обмежуються пропозиціями клубів, кафе, торговельних центрів. Квест-кімната пропонує більш цікаве проведення часу з іграми і перешкодами, які точно залишать враження. Тут знайдеться розважальна програма для учасників будь-якого віку. Іноді квест-руми займають не одне приміщення, а являють собою цілий комплекс креативних просторів.

Для компанії друзів це кращий варіант. Відвідування квест-румів це ціла історія можливість відчути атмосферу пригод, активно відпочити, потренувати себе інтелектуально і фізично, а також перевірити свої здібності. Це гарне місце як для компанії людей з 2-4 осіб, так і для більшої кількості учасників, яке залежить від гри.

Квест-кімната Ікс рум стане відмінним місцем, куди можна піти в Маріуполі для того, щоб провести час з сім'єю, друзями, коханими, близькими, колегами.
Також це можливість випробувати адреналін, гострі відчуття і відчути енергію активної гри.

Забронювати гру можна на будь-який вільний час, для цього достатньо зв'язатися з адміністратором для обговорення деталей. Це відмінна розвага для будь-якого часу року.
На етапі знайомства, квест допоможе краще пізнати один одного.

Багато хто помилково вважає, що квест-кімнати створюються для нагнітання страху, проте це не зовсім так. Тут можна побувати одночасно в різних умовах і проявити інтерес до захоплюючим завданням. Життя гра!


Знижки на квести:

Думаєте куди піти відпочити, відсвяткувати корпоратив або незвично провести День Народження веселою компанією? Квест кімнати Хрум надають знижки:

 • 20% при одночасному бронюванні від 3 і більше квестів (наприклад, 2 сеанси по 2 квесту);
 • 20% знижка на честь Дня Народження (діє за 3 дні до, в день і 3 дні після Дня Народження) при наявності документа: паспорт (id карта), свідоцтво про народження, посвідчення водія.
 • Так само зараз діє акція -20% на участь в будь-якої наступної квест кімнаті або грі Хованки в темряві протягом 7 днів!


Подробиці дізнавайтеся у адміністратора.

Захотіли відвідати крутий квест рум? Дзвоніть за телефонами:
- 0970440329
- 0950709479

До зустрічі в XRoom!

 

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую